خدمات مؤسسه سفیران آفتاب سپنتا

خدمات مؤسسه سفیران آفتاب سپنتا

فهرست[مخفی]

خدمات موسسه سفیران آفتاب سپنتا

1- اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌ها

اولین قدم برای اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد. کارشناسان این موسسه کلیه اطلاعات لازم شما را از قبیل هزینه دانشگاه، شرایط تحصیل، هزینه زندگی، دانشگاههای حوزه فعالیت، مشاوره های مورد نیاز برای انتخاب رشته تحصیلی مطابق با علاقه و همسو با تحصیلات قبلی شما را که در تصمیم گیری متقاضی موثر می باشد در اختیارتان قرار میدهد و در نهایت از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبادرت به اخذ پذیرش تحصیلی می کند.

2- اخذ پذیرش از کالج‌های زبان اسپانیایی

 اخذ پذیرش از کالج های زبان یکی دیگر از خدمات می باشد که در واقع اولین قدم برای یادگیری زبان اسپانیایی برای متقاضیان می‌باشد. اینگونه پذیرش معمولا بهمراه پذیرش دانشگاهی دانشجویان در صورت نیاز آنان اخذ می شود تا دانشجویان بتوانند در حین تحصیل و یا قبل از شروع تحصیلات زبان خود را کاملا تقویت کنند. ضمنا موسسه می تواند صرفا برای پذیرش کالج زبان برای ادامه تحصیل اقدام کند. در هر دو شرایط کارشناسان موسسه تمام اطلاعات ضروری و مورد نیاز دانشجویان را (هزینه دانشگاهها- هزینه کالج زبان- شرایط تحصیلی...) در اختیار آنان قرار می دهد و از معتبر ترین کالج های زبان در کشور اسپانیا پذیرش های لازم را اخذ می کنند.

3- درخواست اخذ ویزای تحصیلی

دومین گام بعد از اخذ پذیرش از کالج یا دانشگاه ، تقاضای ویزای تحصیلی است. کارشناسان موسسه کلیه اطلاعات مورد نیاز از قبیل شرایط ویزا، مدارک لازم، درخواست وقت از سفارت، کمک به تحویل مدارک به سفارت و سایر مطالب مورد نیاز که بطور متعارف برای اخذ ویزای متقاصی می‌باشد بطور کامل در اختیار دانشجویان قرار میدهد.

4- رزرواسیون هتل و محل اقامت

از مدارک بسیار مهم مورد نیاز سفارت داشتن محل سکونت متقاضی در کشور مقصد می باشد. کارشناسان موسسه در کشور اسپانیا برای کلیه متقاضیان  قبل از اعزام به آن کشور محلی را برای سکونت آنان به انتخاب متقاضی، یک سوییت 40 متری با کلیه لوازم منزل مسکونی با تمام وسایل مورد نیاز، خوابگاه دانشجویی، هتل و... را رزرو می کند.

در صورت نیاز و به درخواست متقاضیان ، همکاران موسسه در اسپانیا در رابطه با کلیه خدمات از قبیل ترانسفر فرودگاهی، اخذ بیمه، باز کردن حساب بانکی، خرید سیم کارت، ثبت نام در دانشگاه، استقرار در محل سکونت و آشنایی با محیط شهر و دانشگاه و نیز انجام انگشت نگاری در اداره مهاجرت ، راهنمایی های لازم را بطور جدی بعمل می‌آورد.

فرایند اخذ ویزای تحصیلی

1- ارائه پرینت گرفتن وقت از سفارت در تهران جهت ارائه مدارک (در روز و ساعت معین شده)
2- فرم های درخواست ویزای تکمیل شده
3- مدارک تحصیلی ترجمه شده در کلیه مقاطع و ریز نمرات به زبان اسپانیایی با تایید وزارت دادگستری و امور خارجه
4- مدارک شناسایی معتبر (شناسنامه، گذرنامه معتبر فعلی و کپی گذرنامه های قبلی)
5- ارائه پذیرش از دانشگاه مورد نظر
6- اخذ بیمه نامه از یک شرکت معتبر
7- ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
8- ارائه گواهی سلامت
9- ارائه گواهی سوابق کاری (در صورت داشتن)
10- ارائه انگیزه نامه (SOP)
11- نامه تمکن مالی به روز از بانک و ارائه سند ملکی (بنام متقاضی یا والدین وی)
12- پرینت رزرو بلیط هواپیما
13- پرینت رزرو هتل، خوابگاه، آپارتمان.....
14- پرداخت هزینه بررسی مدارک در محل سفارت (60 یورو)

آخرین تغییر در شنبه, 16 بهمن 1400 16:09

پیام بگذارید

موسسه سفیران آفتاب سپنتا با مجوز وزارت علوم، تخصصی‌ترین موسسه اعزام دانشجو به اسپانیا می‌باشد.

هدف ما تحقق رویاهای شماست...

آدرس:

تهران، خیابان اندرزگو، بلوار کاوه، خیابان مطلبی نژاد، ساختمان بنیان کاوه

دفتر ایران:

02126603615

شماره همراه:

09194978538

دفتر اسپانیا:

0034653423013