چرا تحصیل در اسپانیا

چرا تحصیل در اسپانیا

اسپانیا یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری و توریستی در اروپا است. کشوری زیبا با تاریخ طولانی و فرهنگ غنی است که به دلیل معماری، غذا و آبهوای فوق العاده معروف است. در اسپانیا شما می توانید هر چشم اندازی از سواحل گرفته تا کوههای مرتفع با آبهوای مناسب را پیدا کنید.

زبان مادری حدود 500 میلیون نفر در دنیا (اسپانیا و قاره امریکا) اسپانیایی است و از این نظر رتبه دوم را در جهان دارد. دانشگاههای تاریخی و مدرنی برای انتخاب در شهر های بزرگ و کوچک در هر منطقه ای از این کشور وجود دارد. اسپانیا بهترین آب و هوا را در بین کشورهای اروپایی دارد بطوریکه در قسمت های جنوبی این کشور 320 روز هوا آفتابی است و میزان بارندگی کم میباشد. برخورداری از نقاط کوهستانی نیز باعث تعادلی در آبهوای این کشور شده است.

 بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت این کشور دارای بالاترین استانداردها و سیستم های درمانی در دنیا بخصوص برای درمان بیماری های خاص و مراقبت های ویژه می باشد. از نظر سطح زندگی در مقایسه با سایر کشور های اروپایی پیشرفته نظیر انگلستان، دارای رفاه اجتماعی بیشتر، میزان جرم و جنایت کمتر می باشد. روحیه مردم هم بمراتب شاداب تر از سایر کشورهای اروپایی است.

مردم اسپانیا بسیار خونگرم، صمیمی، پر انرژی و مهمان پذیر بوده و نژاد پرستی در این کشور دیده نمی شود. زندگی با مردم این کشور تجربه ای کاملا زیبا پر از خاطرات به یاد ماندنی خواهد بود.

سیستم حمل و نقل زمینی و هوایی تقریبا ارزان قیمت و منظم می باشد و برای ساکنین این کشور فرصت مناسبی را برای سفر و حمل و نقل فراهم می کند. اسپانیا دارای فرودگاههای بسیار مدرن و با وسعت بزرگ می باشد و حتی شهر های کوچک دارای تعداد زیادی پرواز های بین المللی به سایر نقاط جهان است.

آخرین تغییر در دوشنبه, 22 آذر 1400 18:03
بیشتر در این مجموعه: مزایای تحصیل در اسپانیا »

پیام بگذارید

موسسه سفیران آفتاب سپنتا با مجوز وزارت علوم، تخصصی‌ترین موسسه اعزام دانشجو به اسپانیا می‌باشد.

هدف ما تحقق رویاهای شماست...

آدرس:

تهران، خیابان اندرزگو، بلوار کاوه، خیابان مطلبی نژاد، ساختمان بنیان کاوه

دفتر ایران:

02126603615

شماره همراه:

09194978538

دفتر اسپانیا:

0034653423013